HOLUBICKÉ TERASY

ÚVODNÍ SLOVO

Vážená klientko, vážený kliente,

na úvod si Vám dovoluji poděkovat za projevený zájem o urbanistický projekt výstavby rodinných domů a bungalovů na rozlehlých pozemcích v části Kruh v obci Holubice u Brna.


Bydlení na Holubických terasách představuje velmi důmyslně propracované řešení pro ty, kteří si chtějí dopřát životní standard na vysoké úrovni, požadují bydlení v blízkosti brněnské metropole a přitom touží po klidném životě na dosah přírody. Pevně věřím, že náš projekt maximálně přiblíží Vaši vysněnou představu domova se skutečností.


Celý projekt je usazen v obci Holubice, které se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel. V obci se nachází základní škola, mateřská škola, prodejna potravin, pošta, praktický doktor pro děti a dospělé. V obci se také nachází sportovní areály a dětská hřiště. V centru obce je i hostinec, kde se pořádají kulturní akce a oslavy. Obec holubice má skvělou dopravní obsluhu IDS JMK. Holubice leží jen 6,5 km severozápadně od Slavkova u Brna a 15 km východně od Brna. Na severní straně vede dálnice D1 a silnice II/430 Brno-Vyškov, jihovýchodním směrem vede podél obce silnice I/50 Holubice-Uherské Hradiště. Holubice sousedí s obcemi Blažovice, Tvarožná, Sivice, Pozořice, Kovalovice, Velešovice, Slavkov u Brna a Křenovice. V obci Holubice jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a nyní se buduje i optická internetová síť.
Věřím, že Vás nový projekt zaujal a těším se na Vaše zavolání.


V úctě
Kristýna Bašta